Kontakt

+372 626 8888

Ehitusinfo

Skyline Residence’i ülim eesmärk on luua selle elanikele elukeskkond, mis arvestab nende vajadusi peensusteni ja tagab kvaliteetse sisekliima. Neist põhimõtteist lähtutakse kõigis etappides, nii ka ehitusel.

Hoone konstruktsioon

Vundament. 0-korruse konstruktsioon kujundatakse monoliitse raudbetoonist vannina. Postide ja kandeseinte vundament rajatakse looduslikule lubjakivile läbi kandva alusplaadi.
Kandekonstruktsioon. Põhiosas monoliitsest raudbetoonist.
Välisseinad. Välisseinad on põhiosas kujundatud termoroovidest soojustatud kergkonstruktsioonis seintena, väljast kaetud tsementkiudplaadile kantud krohviga, seestpoolt kipsplaatidega.
Katus. Tornide katuslaed raudbetoon-plaadil on kaetud jäikade mineraalvillast plaatidega, millega on antud ka katusekalle. Plaatidele kantakse hüdroisolatsioon ning kergkruusast kattekiht, pind kaetakse kiviplaatidega.
Vahelaed – monoliitsest raudbetoonist.
Trepid. Monteeritavatest trepielementidest
Siseseinad. Terasprofiilidel kipsvaheseinad. Kortereid eraldavad seinad on monoliitsest raudbetoonist.
Rõdud. Terasest kandekarkass on kaetud r/b plaadiga, küljed ja esiserv turvaliselt klaasitud.
Välisuksed. Alumiiniumprofiilis klaasuksed.
Korterite välisuksed. Spoonitud puituksed.
Aknad. Kolmekordse klaaspaketiga Saksa tüüpi puitaknad.
Siseseinad. Terasprofiilidel kipsvaheseinad. Kortereid eraldavad seinad on monteeritavatest raudbetoonpaneelidest.

Tehnosüsteemid

Küte. Hoone küte on lahendatud linna kaugkütte baasil. Korterites on vesipõrandaküte.
Ventilatsioon. Igale korterile nähakse ette oma ventilatsiooniseade. Kasutatakse tehases valmistatud isoleeritud kestas seadmeid, mis on varustatud filtrite, ventilaatorite, vastuvoolse soojustagasti ja el. kalorifeeriga. Heitõhu ja köögitubade väljatõmbekollektorid varustatakse katusventilaatoritega.
Jahutus. 12. ja 13. korrusel on planeeritud lokaalne jahutussüsteem. Igale korterile paigaldatakse omaette Multi-Split konditsioneerikomplekt.
Elektriarvestid ja külma- ning soojavee näidud on kaugloetavad.
TV-ühenduskoht. TV-pesa ja RJ45; 4x16A, 230V neljases raamis. Igasse tuppa ühene pistikupesa koristuseks. Kahesed pistikupesad voodite ja arvutilaua juures. Süvistatud elektripistik rõdule. Korterite pesuruumid ja esikud on varustatud süvistatud valgustitega.

Hoonesse on paigaldatud telefoni- ja andmesidesüsteem, automaatne tulekahju häiresüsteem ja fonolukusüsteem. Elektriarvestite näidud kogutakse kokku korruste kilpidesse. Kõikides korterites ning äripindades luuakse valmidus omaette valvesignalisatsiooni paigaldamiseks.