Kontakt

+372 626 8888

Arendaja

Arendaja U.S. Invest AS toob Skyline Residence’i ligi kahe aastakümneni ulatuva kogemuse Eestist ja Euroopast. Me loome terviklikke lahendusi, mis ei kujunda ümber ainult oma lähipiirkonda, vaid annavad uue näo tervele linnale.

rectangle-82x

US. Invest

U.S. Invest AS on Eesti kapitalil põhinev ning pikaajalise kinnisvara arendamise kogemusega investeerimisfirma. Suurim kinnisvaraprojekt on 75 000-ruutmeetrise pindalaga Rotermanni kvartal. Kokku on arendatud 150 000 ruutmeetrit kinnisvara ning 250 000 ruutmeetrit on arendusjärgus. U.S. Investi meeskonnal on rohkem kui 18-aastane kogemus ning hea maine.

rectangle-82x

Rotermann City

Rotermann City on õdus ja sõbralik linnakeskkond, mida iseloomustavad ajaloohõnguline atmosfäär, silmapaistev ja huvitav arhitektuur, avatus, omanäolisus ja loomulikult suurepärane asukoht otse linnasüdames.

Rotermann City on rikas kaupluste, büroode ja restoranide poolest, kuid selles on mõeldud ka laste mänguvõimalustele ning jalakäijate turvalisusele, mistõttu on kvartal autovaba – kogu parkimine on suunatud suurde maa-alusesse parklasse, kus jätkub kohti kõigile.

Teised arendused

Rotermann City on terviklik linnakeskkond, mida iseloomustavad ajaloohõnguline atmosfäär, silmapaistev ja huvitav arhitektuur, avatus, omanäolisus ja suurepärane asukoht otse linnasüdames.